14-10-2014

W firmie Decoris & Art. znajdą Państwo biżuterię zarówno tą klasyczną, pięknie błyszczącą, zdobioną kryształami, cyrkoniami, czy perełkami, gotową do założenia, jak i biżuterię artystyczną, tworzoną na indywidualne życzenie klienta. To idealne dodatki do sukienki ślubnej, wieczorowej, oraz kreacji sylwestrowej, czy sukni na wyjątkową kolację, które dodadzą szyku i uroku.

Eleganckie kolczyki

 

Biżuteria artystyczna Decoris & Art

Jakie wybrać kolczyki, naszyjnik długi, czy krótki, a może tylko bransoletkę, lub broszkę do sukienki? Takie dylematy pojawiają się zawsze, gdy chcemy uzyskać olśniewające efekty. Biżuteria jest nie tylko dodatkiem do stroju, wyraża również naszą osobowość. Pamiętajmy, aby wszystkie elementy pięknie podkreślały całość stylizacji, jak również harmonizowały ze sobą.

bransoletki ślubne

 

Sezon na wyjątkowe imprezy trwa cały rok, oto mała inspiracja. Tego typu biżuteria nadaje się na wiele okazji. Warto ją mieć w swojej szkatułce.

 

broszki do sukni ślubnej Decoris & Art

 

Dla przyszłych Panien Młodych mamy w ofercie różnorodne ozdoby do włosów - grzebyki, kwiatki, opaski, szpilki, tiary, toczki, stroiki, fascynatory.

 

grzebienie ślubne ozdoby do włosów

Ślubne ozdoby do włosów

 

Ogromnym powodzeniem cieszy się biżuteria artystyczna tworzona na indywidualne życzenie, podkreślająca wygląd i charakter osoby, dla której jest wykonywana. Wiele osób pragnie wyglądać inaczej, nosić biżuterię z duszą, wykonaną z potrzeby serca, doskonale dopasowaną do konkretnej kreacji, taką, której nikt inny nie ma.

Biżuteria artystyczna Decoris & Art.

Biżuteria artystyczna producent

Biżuteria do sukni wieczorowej

Zapraszam firmy do współpracy, tu znajdziecie różnorodne kolczyki ślubne i wieczorowe, naszyjniki, bransoletki, broszki, oraz dodatki ślubne, weselne i okolicznościowe.

Decoris & Art.

Woliczka 16

36-071 Trzciana

10 km. od centrum Rzeszowa.